Riva Teka Servisi

Uzmanlaşmış personel kadromuzla sizlerin isteklerini yerine getirmek için görevlendirilmiş Şile Teka Servisi Beyaz eşyalar her evde vazgeçilmez bir emtia ve başarısız olursa herkesin hayatını etkileyerek günlük rutini rahatsız eder. Bu nedenle, beyaz eşya servislerine hızlı bir şekilde ulaşılması veya bulunduğumuz mahalle içerisinde güvenilir bir hizmet olması çok önemlidir. Servislerin yalnızca gelmesi yeterli değildir, arızanın tespit edilmesi önemlidir. doğru şekilde yerleştirildiğinde sorun doğru yedek parçalarla tamamen çözülmüştür.

Şile’de servis hazır. Yapmanız gereken etkili deneyim sunan destek ekibimizle çalışmalarımızı tam anlamı ile sizlere hizmetin zirvesine ulaştırmak adına.  Şile Teka servisi tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılar ve tüm Teka marka cihazlar için hizmet eder. Cihazlarınızdaki kusurlar olabildiğince çabuk yerinde veya servisimizde çözülür ve arıza ve yedek parça garantisi için aynı sebep verilir. Herhangi bir cihaz arızası ve cihaz kurulumu için servisimizi arayarak görüşme yapabilirsiniz. Hizmetimiz sizi en yakın ekibe yönlendirecek ve hataları en kısa sürede giderecek şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Şile Teka Servisi
Şile Teka Servisi

Şile Teka Servisi

Serviste Uzman Personeller Mevcut Tüm Şile Teka servis elemanları kendi alanlarında tecrübeli ve deneyimli kişilerdir. Mümkün olduğunca uzun süre beyaz eşyalarınızı kullanmanıza imkân tanıyan, arızanın nedeni ve bozulma sonrasında dikkatli olmanız gereken durumlarla ilgili bilgi verirler. Cihazınız cihazınızı servise açmanızı gerektiriyorsa, cihazınızı bizim yanımıza güvenle bırakabilir ve ardından arızayı telefonla sorgulayabilirsiniz. Cihazınız size geri gönderilir gelmez, garantili ve uygun fiyatlı tamiratlar hizmetimizde gerçekleştirilir. Şile Teka Hizmeti

Hepimizin buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi hasar görmüş veya dikkat gerektiren beyaz eşyaları olduğu zamanlar olabilir.  Bu durumda, doğal olarak bilgili ve teknik arıza arama arayacaksınız. Ancak bu hizmetlerin çoğunun size nasıl hizmet ettiğiyle ilgili hiçbir şey bilmeden sizi arayacağım ve arızanın onarılmasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte, birkaç gün çalıştıktan sonra cihazlarınız bir önceki hatayı tekrarlayabilir.  Hatayı yaptığınızı düşündüğünüz hizmet veya yerine getirdiğinizi düşündüğünüz hizmet hatayı kalıcı olarak yapmamış olabilir veya hatanın eksikliğini tamamlamadığı için hatanın bir kısmını yapmış olabilir. Peki hangi teknik servis için başvurmanız gerekir?.

Teka marka bulaşık yıkama ve çamaşır yıkama makinenizin, buzdolabınızın ve her türlü küçük ev aletlerinin bakımı ve onarımı için çok güvenilir bir şirkettir ve profesyonel teknik servis sunmaktadır.

Teka Servis Şile

0 Kalite ve Profesyonel Hizmet Şile’deki ve çevresindeki Teka markalı cihazların teknik servisi sırasında yaptığım tüm operasyonların ayrıntılarını sizinle paylaşıyoruz. Böylece cihazlarınızı nasıl çalıştıracağını bilirsiniz. Teka Servis Şile ile bu değerli markalı cihazlarınızın garanti süresi bitse bile, teknik servisimizde cazip fiyatlar ve garantili servis alabilirsiniz.

Bağlı hizmet anlayışı ; Cihazınızın arızasını orijinal yedek parça ile tespit ettikten ve arızayı kalıcı olarak Onarladıktan sonra, deneyimli profesyonel tam donanımlı Çalışanlarla , değiştirilmesi gereken parçaları değiştirecektir. Onarım sırasında cihazlarınızın tekrarı ve performans testinden sonraki ilk günün performansıyla size teslim edilecektir.

Bir cevap yazın