Riva Teka Servisi

Teka gibi Uluslararası bir markanın İstanbul Anadolu Yakası’nda tamircisi olmak biz de o kadar gururlandırıyor. O kadar mutlu ediyor ki Riva Teka Servisi insanlara hizmet edebilmek. Onları mutlu görebilmek emanetlerini uzun süre kullandığını görebilmek bizleri şey üzerine şey katıyor sizlere tercih ettiğiniz bu Franke ya da tek ürünlerinizin tamiri konusunda destekler sunacağız.deneyimli ve güçlü kadromuzu bünyemizde yıllardır tutuyoruz çalışanlarımız.  Okadar mutlu ve o kadar keyifli çalışıyor ki çalışma ortamımız da sizlere sunmuş olduğumuz teknik servisi kullanan tercih eden müşterilerimizin her zaman mutlu etmek ve almış oldukları deneyimi üst sıraya çıkarmaya çalışıyoruz.

Riva Teka Servisi
Riva Teka Servisi

Riva Teka Servisi

Kurumsal bir yapıya hizmet vermek ve bu deneyimli markanın yanında.  Bizde teknik servislik hizmeti ile müşterilerimizin memnun etmek bizi o kadar mutlu ediyor ki.  Sizlere güler yüzlü hizmeti sunuyor oluyoruz. kaliteli zirvesinde profesyonel bir yaklaşımla araçlarımız son model ve araçlarımızın içi bütün modelleri ait yedek parça ve aksesuarlar da dolu.  Yani sizin kapınıza.  Gelen personel hemen ürünü tamir ediyor eksiklerini gideriyor ve sizlerin isteklerini anında yerine getirebiliyor Riva Teka Servisi . Satış sonrası hizmetler derneğine üye olan bu Kurumsal firma sizlere her türlü desteği verirken Bir de arkasında satış ve sonrası Derneği’nin sunmuş olduğu güvenceleri de barındırıyor.

Oluşan arızaların sıkıntılarını yerinde gidere bilmenin tek yolu teknik servis çağırmak sizlerin müdahale etmesi.  Ya da elektrikli ev aletlerinin tamiratını gelişmesini istemiyoruz.  Çünkü bir hayli Tehlikeli olan bu ev aletleri özellikle.  Gazla çalışan ocak ve kombi gibi ürünlerin tamirini uzman bir yetkili servisi yaptırmanız çok daha hayırlı olacaktır. Ocak davlumbaz fırın ve ankastre ev aletlerinin uzman üreticisi.  Teka sizlere o kadar güzel ürünler üretiyor ve ankastre nin lideri TEKA Sizlere mükemmel ürünler sunuyor.

Teka Servis Riva

Şile gibi Uzak ilçeleri özellikleri var Ömer’le gibi İstanbul’a yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki. Bu ilçe ve köylerin tümüne Teka ürünlerine oldukça profesyonel servisler gönderiyor. Sorunları anında günübirlik gelen servisimiz yerinde tam donanımlı araçlarla profesyonel personellerle sorunları kökünden kazıyor. İstek ve önerileriniz bizim için çok önemli ulaşılabilir olmak ve mobil cep telefonlarımızın.  Teka Servis Riva 7/24 cevap veren bir teknik servislerle sizlerin tüm ihtiyaçlarını anında karşılamayı hedefliyor. Zaten yaklaşık 18 yıldır bu şekilde çalışma prensibi ile sizlerin yanında oluyoruz.

 

Bir cevap yazın